Allurapart Podolplaza

Lägenheten Allurapart Podolplaza Kiev, som ligger cirka 25 minuters gångavstånd från Botaniska trädgården, erbjuder Wi Fi. Den här lägenheten har ett väldigt bra läge, 2 km från tågstationen Kyiv Central och ett stenkast från Heliga korsets hänförelse kyrka.

Lägenheten Allurapart Podolplaza har vardagsrum samt utsikt över staden. I den här lägenheten finns en dusch för din komfort. I badrummet finns dessutom hårtorkar.

Ett minikök finns också tillgängligt för gästerna.

Lägenheten ligger i distriktet Sjevtjenkivskij och cirka 30 minuters gångavstånd från Sankt Michaelskatedralen. Inom några kvarter från boendet hittar du Sofiakatedralen i Kiev. Den närmaste tunnelbanestationen är Kontraktova Plosjtja, mindre än 900 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Allurapart Podolplaza Kiev
Myfreedom - Сучасні Апартаменти, Поблизу Метро Контрактова Площа
Mobilpris

Myfreedom - Сучасні Апартаменти, Поблизу Метро Контрактова Площа

8.4
Väldigt bra 35 recensioner
207 m från boendet
USD 44 USD 40
per natt
Світлі Апартаменти Myfreedom Поруч З Вулицею Глибочицька
Mobilpris

Світлі Апартаменти Myfreedom Поруч З Вулицею Глибочицька

8.8
Fantastiskt 16 recensioner
215 m från boendet
USD 57 USD 51
per natt
1359В Kvartet Panorama view
Mobilpris

1359В Kvartet Panorama view

619 m från boendet
USD 52 USD 47
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Kyiv-Petrivka Train Station
    2,5 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi i rummet

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Boendetjänster

    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • 24-timmars säkerhet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 20:00
    Utcheckning: från 08:00 till 12:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Allurapart Podolplaza Опалення?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Allurapart Podolplaza Опалення inkluderar bland annat Vänskapsbågen, Botaniska trädgården, Sofiakatedralen i Kiev.
    • Finns det gratis Wi-Fi i lägenheten Allurapart Podolplaza Опалення?
      Wi Fi erbjuds gratis i lägenheten Allurapart Podolplaza Опалення.
    • Kommer vi att njuta av utsikten från vårt rum på den här lägenheten?
      Ja, rummen på den här lägenheten har utsikt över staden.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    9 km

    Tågstationer

    Kyiv-Petrivka Train Station
    2,5 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Allurapart Podolplaza Kiev

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng